Reolink | Smart Wi-Fi PT Indoor Security Camera | E331 | PTZ | 5 MP | F4mm/F1.6 | H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
- TootjadReolink
- Mudel: WCEP5MP05PT
- Saadavus: 5
-
65€
Reolink | Smart Wi-Fi PT Indoor Security Camera | E331 | PTZ | 5 MP | F4mm/F1.6 | H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross weight | 0.495 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Keretüüp | PTZ |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2880 x 1616 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Max IR distance | Up to 12 meters |
| Megapiksel | 5 MP |
| Net weight | 0.445 kg |
| Objektiivi tüüp | F4mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.04 g |
| Plastic (No PET) | 0.01 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Smart Wi-Fi PT Indoor Security Camera |
| Producer product name | E331 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.264 |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






